Rozjívený článek o mě

31. march 2012 at 19:54 | Šárinka
Založila jsem si nový blog. A tak? Téma týdne? Já? Super, alespoň se to něják bude hodit =D
Zdravím,
jmenuju se Šárka (nejmenuju se tak ale to jméno se mi líbí). Achjo, no ale tak rozepíšu se vám a snad pochopíte že nejsem děcko-ó =D. (Nejsem si jistá zda to bude srozumitelné =OO)
Měřím zhruba 160 cm a vážím kolem 40 kg. Mám modré očíčka Docela dlouhé blond vlasy, dlouhé řasy. A nemám vážně husté obočí. Zbožňuju svojí ofinků =D. Mám rovné zuby ale mám křivé dva špičáky. Není to pořádně vidět - a tak dostanu kvůli dvoum špičákům rovnátka. Ráda nosím černé mikiny a modré oblečení, džínové kraťasy a mrkvové džíny. Obuv mám nejraději asi tenisky =).
Jsem výbušná, na svojí sestru vybuchuji =D jsme taková časová bomba. Jednou za týden vyteče. Jinak o sobě budu mluvit dobře (=D, nesnáším přesebevědomělí lidi ale je taky potřeba nebejt troska). Jsem přátelská, a je mi líto ostatních lidí (je to blbý, v podstatě se někdy spíš starám o jiný lidi než sama o sebe). Jsem slabá postava. Ráda poslouchám Charlie Straight (Miláčci =**), Green Day, Avrilkůů Lavigne či třeba Adam Lambert, Britney Spears je taky fajn. Ráda čtu Harryho Pottera, Poseroutku. Čekejte že když dočtu knížku obejví se nějáká kůůl recenze. Takhle - baví mě psát anglický slova tak jak se vyslovujou /nejsem blázen/ ale zároveň nesnáším "Máš ŽhÚÚŽqOučkýý bloGísseK :***** to je moc. Když píšu článek píšu ho srozumitelně bez toho kůl vyslování. Tohle je úvodní článek o mě. Takže si budu psát čo chci =D. Mám ráda Ztraceni (Nejlepší seriál na světě a myslím že ani nic geniálnějšího nikdo nikdy nevymyslel) pak mě celkem baví "The Lying Game". A co reality šou? To je trošku obsáhlejší. Zbožňuju Survivora stejně jako Parvati Shallow a Adama Gentryho (myslím že se tak jmenuje). Parvati je úžasná. Ale Survivor je jenom začátek. Teď zase ČR a SR přišlo na něco geniálního
(popravdě, české a slovenské kanály uznávám jen nějáké. Na Slovensku mi přijde dobrý jen JOJ a JOJ plus a my češi máme zase Primu, LOVE, COOL. A tak Hotel Paradise! Právě dneska odešla Zůza takže smutné. Jídlo? Lasagne a já nevím. Třeba Čína, dneska jsme jí měli k obědu. Mám dvě kočky a nedávno nám umřel pes. Právě se mi zasmutnilo a nestojím o to psát dál. Příště.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama