March 2012

Rozjívený článek o mě

31. march 2012 at 19:54 | Šárinka
Založila jsem si nový blog. A tak? Téma týdne? Já? Super, alespoň se to něják bude hodit =D
Zdravím,
jmenuju se Šárka (nejmenuju se tak ale to jméno se mi líbí). Achjo, no ale tak rozepíšu se vám a snad pochopíte že nejsem děcko-ó =D. (Nejsem si jistá zda to bude srozumitelné =OO)
Měřím zhruba 160 cm a vážím kolem 40 kg. Mám modré očíčka Docela dlouhé blond vlasy, dlouhé řasy. A nemám vážně husté obočí. Zbožňuju svojí ofinků =D. Mám rovné zuby ale mám křivé dva špičáky. Není to pořádně vidět - a tak dostanu kvůli dvoum špičákům rovnátka. Ráda nosím černé mikiny a modré oblečení, džínové kraťasy a mrkvové džíny. Obuv mám nejraději asi tenisky =).
Jsem výbušná, na svojí sestru vybuchuji =D jsme taková časová bomba. Jednou za týden vyteče. Jinak o sobě budu mluvit dobře (=D, nesnáším přesebevědomělí lidi ale je taky potřeba nebejt troska). Jsem přátelská, a je mi líto ostatních lidí (je to blbý, v podstatě se někdy spíš starám o jiný lidi než sama o sebe). Jsem slabá postava. Ráda poslouchám Charlie Straight (Miláčci =**), Green Day, Avrilkůů Lavigne či třeba Adam Lambert, Britney Spears je taky fajn. Ráda čtu Harryho Pottera, Poseroutku. Čekejte že když dočtu knížku obejví se nějáká kůůl recenze. Takhle - baví mě psát anglický slova tak jak se vyslovujou /nejsem blázen/ ale zároveň nesnáším "Máš ŽhÚÚŽqOučkýý bloGísseK :***** to je moc. Když píšu článek píšu ho srozumitelně bez toho kůl vyslování. Tohle je úvodní článek o mě. Takže si budu psát čo chci =D. Mám ráda Ztraceni (Nejlepší seriál na světě a myslím že ani nic geniálnějšího nikdo nikdy nevymyslel) pak mě celkem baví "The Lying Game". A co reality šou? To je trošku obsáhlejší. Zbožňuju Survivora stejně jako Parvati Shallow a Adama Gentryho (myslím že se tak jmenuje). Parvati je úžasná. Ale Survivor je jenom začátek. Teď zase ČR a SR přišlo na něco geniálního
(popravdě, české a slovenské kanály uznávám jen nějáké. Na Slovensku mi přijde dobrý jen JOJ a JOJ plus a my češi máme zase Primu, LOVE, COOL. A tak Hotel Paradise! Právě dneska odešla Zůza takže smutné. Jídlo? Lasagne a já nevím. Třeba Čína, dneska jsme jí měli k obědu. Mám dvě kočky a nedávno nám umřel pes. Právě se mi zasmutnilo a nestojím o to psát dál. Příště.